16 Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz?

2008 Yılından beri geliştirmiş olduğumuz Harita, Ölçme ve İnşaat Tecrübelerimizi daha geniş alanlara yaymak ve uygulayabilmek, meslektaşlarımızı en modern cihazlar ile tanıştırmak, inşaat alanında kaliteli birinci sınıf ölçüm cihazlar ile en hassas ölçümü yapabilmek, yurt dışındaki ve yurt içindeki tüm deneyimlerimizi bu sektördeki meslektaşlarımız ile paylaşmak için firmamız AKİF KAYA Tarafından KAYA HARİTA UNVANI ile Kaya Plan Proje Harita Mühendislik Mimarlık Tarım Otomotiv İnşaat Enerji Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. Yine firmamız tarafından değerli meslektaşlarımıza ve müteahhitlerimize birinci sınıf ölçüm grup cihazlarımızın kiralanması, satışının yapılarak en hassas ve en hızlı ölçüm yapabilmelerini amaç edinerek kiralama ve satış hizmetleri de sunmaktadır.

Kaydır

Neden Kaya Harita

Sektörde 15 yıla yaklaşan tecrübesiyle başta GPS, GNSS cihazları olmak üzere, tüm ölçüm cihazları ve aksesuarlarının satış, kiralama satış sonrası destek hizmetlerini veren Kaya Harita, müşteri memnuiyetini şirketin başlıca prensibi olarak görmektedir.

1854
Mutlu Müşteri
2435
Ürün Satışı
62
Çalışan

Misyonumuz

Bizler KAYA HARİTA olarak ana görevimizin şirket karlılığını da göz önünde tutarak müşterileri olan Mühendis, Tekniker ve Topoğraflara gerek şantiye sahasında gerekse ofis çalışmalarında ihtiyaç duydukları ölçüm cihazlarını ya da ellerinde var olan ölçüm cihazlarına ait aksesuar ve yedek parçaları tedarik etmenin yanı sıra bakım-onarım ve kalibrasyon hizmetlerini sunmayı, ayrıca müteahhit ya da diğer mühendislik prensiplerinde mühendis olarak görev yapan müşterilerimize de yine gerek şantiyede gerekse ofis işlerinde Harita Mühendisliği hizmetini en iyi şekilde sunmayı misyonumuz olarak kabul ve taahhüt ederiz.

 

Vizyonumuz

Yerel bir firma olarak kurulmuş olan firmamızı misyon ve kuruluş politikamızdan saptırmadan, kararlılıkla önce ulusal daha sonra da global anlamda büyüterek öncelikle ülkemizde sunmaya başlamış olduğumuz satış ve kiralama ile mühendislik hizmetlerimizi dünyaya da sunmayı hedefliyoruz.

 

Ayrıcalıklar

Bizi Tercih Eden
Müşterilerimize Sağlamış
Olduğumuz Ayrıcalıklar İle
Diğer Markalardan Sıyrılıp
Pazarda Fark Oluşturuyoruz.